Kolejkowy system umawiania wizyt – nowość w magistracie w Grodzisku Mazowieckim

Kolejkowy system umawiania wizyt – nowość w magistracie w Grodzisku Mazowieckim

Czy trzeba załatwić sprawę urzędową w ratuszu w Grodzisku? Nie ma już konieczności przepychania się w tłoku i czekania godzinami na swoją kolej. Właśnie bowiem rozpoczął działanie nowy system, który pozwala na zarezerwowanie spotkania o konkretnej porze.

Magistrat w Grodzisku Mazowieckim wprowadził tak zwany system kolejkowy. Z jego pomocą możemy nie tylko ustalić termin naszej wizyty, ale również sprawdzić, ile osób planuje odwiedzić urząd w tym samym czasie. Jest to znaczącym ułatwieniem dla wszystkich petentów, bowiem pozwala wybrać najodpowiedniejszy moment na załatwienie formalności bez marnowania czasu na oczekiwanie.

Zauważamy, że niektóre dni tygodnia, jak na przykład poniedziałki, są okresem największego napływu interesantów. To sprawia, że czas oczekiwania na obsługę jest dłuższy. Dlatego właśnie Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim promuje korzystanie z nowego systemu kolejkowego. Dzięki niemu możliwe jest zarezerwowanie wizyty o dowolnej porze, korzystając z komputera lub telefonu – podkreślają pracownicy grodziskiego magistratu.