Nocny Rajd Nodric Walking

Nocny Rajd Nodric Walking
fot. pixabay.com

Miasto Grodzisk Wielkopolski szykuje dla nas wyjątkowe wydarzenie na te wakacje. Upewnij się, że go nie przegapisz.

Inna perspektywa

Widziałeś już Grodzisk Wielkopolski. Jeśli tu mieszkasz, znasz pewnie każdy zakątek, ale czy zdarzyło Ci się przyjrzeć mu po zachodzie słońca. Spacery po lesie w ciemnościach pewnie wydawały się kuszące, ale raczej nie zaszedłeś zbyt daleko. Podczas takich wycieczek wielu doskwiera też samotność, a czasem i strach. Trasa przygotowana przez Nadleśnictwo Grodzisk nie pozwoli na nudę, bo z zaprzyjaźnionymi kijkami 21 sierpnia przyjdzie nam maszerować przez lasy tego rejonu. Impreza zacznie się oczywiście wieczorem o godzinie 20.00, bo to nocny rajd.

Test na kondycję

Chociaż nikt nie goni, a niektóre organizmy przygotowywać się będą do snu, będzie to sprawdzian wytrzymałości. Po okresie siedzenia w domu 15 km leśną ścieżką to nie lada wyzwanie dla naszych kończyn. Organizatorzy dobrali jednak dystans tak, by każdy był w stanie go pokonać. Taki test własnych możliwości w sprzyjających letnich warunkach mentalnie przygotuje wszystkich miłośników nodric walking na jesienną słotę.

Nowe twarze

Być może w to lato nie udało Ci się wyrwać na dłużej poza miasto, albo wciąż nadrabiasz braki, zdobywając nowych znajomych. Nocny rajd tworzy niesamowitą pełną tajemnic atmosferę. Idealną, by rozwinąć swoje znajomości we własnym mieście. Niezależnie od tego, czy idziesz dla swojej duszy, by chłonęła nocne widoki, ciała, aby je trenować, czy zwykłego kontaktu w naszej społeczności, dołącz do rajdu. Zostawisz po sobie, choć kilka śladów w leśnej głuchy.