Prezydent Andrzej Duda ponownie odwiedzi Grodzisk Wielkopolski 3 czerwca

Prezydent Andrzej Duda ponownie odwiedzi Grodzisk Wielkopolski 3 czerwca

Andrzej Duda, prezydent Polski, ma w planach kolejną wizytę w Grodzisku Wielkopolskim. Przewidziana data jego przybycia to nadchodzący poniedziałek, 3 czerwca. Wcześniej, bo 19 marca 2019 roku, Duda już odwiedził to miasto.

Podczas swojego poprzedniego pobytu w Grodzisku Wielkopolskim, nasz prezydent zaplanował spotkania zarówno na poziomie lokalnym jak i państwowym. Na samym początku, spotkał się z przedstawicielami samorządu powiatowego oraz gminnego w Urzędzie Miejskim. Po tej oficjalnej części, przewidziano również czas na bezpośredni kontakt z mieszkańcami miasta podczas otwartego spotkania na Starym Rynku. Po zakończeniu tej intensywnej wizyty, prezydent udał się do kolejnego miasta – Wolsztyna.

Teraz, Grodzisk Wielkopolski szykuje się do ponownego przyjęcia Prezydenta Andrzeja Dudy. Spotkanie z mieszkańcami na Starym Rynku jest zaplanowane na godzinę 16:00 w nadchodzący poniedziałek. Organizatorzy wydarzenia proszą wszystkich zainteresowanych o przybycie już od godziny 14:30, ze względu na konieczność przeprowadzenia procedur organizacyjnych.