Przerażające zdarzenie w Kaniach pod Pruszkowem: jedna osoba zabita, druga ranna

Przerażające zdarzenie w Kaniach pod Pruszkowem: jedna osoba zabita, druga ranna

Wstrząsające sceny rozegrały się w środowy wieczór w miasteczku Kanie, położonym pod Pruszkowem. Doszło tam do dramatycznego incydentu, który skutkował śmiercią jednej osoby oraz próbą zamordowania drugiej. Śledztwo w tej sprawie jest obecnie prowadzone przez prokuraturę ze stolicy.

Całe zdarzenie miało miejsce na ulicy Górnej w Kaniach. Z informacji, które udało nam się zdobyć nieoficjalnie, wynika, że zaatakowane zostały dwie osoby – starszy mężczyzna oraz kobieta, która pełniła rolę jego opiekunki. Atakujący prawdopodobnie użył siekiery jako swojej broni. Mimo wszelkich starań, mężczyzna zmarł na miejscu, natomiast kobieta musiała zostać przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Autorzy ataku na razie nie udzielili nam szczegółowych informacji na ten temat. Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, asp. Monika Orlik powiedziała: „Jesteśmy na etapie śledztwa więc mogę jedynie potwierdzić, że w Kaniach doszło do poważnego zdarzenia i że mamy jedną osobę zatrzymaną w sprawie. O szczegóły proszę pytać prokuraturę”.