Przetarg na zakup lokali użytkowych przy ul. 11 Listopada 41

Przetarg na zakup lokali użytkowych przy ul. 11 Listopada 41

Z początkiem sierpnia Burmistrz Grodziska Mazowieckiego ogłosił przetarg ustny na sprzedaży lokalu użytkowego nr 7. Lokal ten ma łączną powierzchnię 83,44 m2. Znajduje się w budynku przy ul. 11 Listopada 41 w Grodzisku Mazowieckim. Sam lokal jest duży powierzchniowo. Nie jest obciążony żadnymi hipotekami. To dobra okazja, ponieważ nieruchomość licytowana jest w całkiem dobrej cenie. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie występuje problem z mieszkaniami w pobliskiej okolicy. Sprawdzamy, co więcej wiadomo w tej sprawie. 

Nie tylko lokal użytkowy

Okazuje się, że lokal użytkowy można zakupić wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej tj. dz. nr 11, obręb 0023. Cena wywoławcza całej nieruchomości wynosi 500 000 zł. Przetarg odbędzie się 27 września 2022 r. o godz. 11:00 w budynku Willi Niespodzianka w Grodzisku Mazowieckim. Miejsce to znajduje się przy ul. Kościuszki 12 w sali na parterze.

Więcej informacji na temat lokalu

Lokal, który został wystawiony na licytację znajduje się na I piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługowo-handlową. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, przedpokoju oraz WC. Wewnątrz można znaleźć instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną., telekomunikacyjną i gazową. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego znajduje się w strefie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej. To co warto wiedzieć, to że sprzedawany lokal wolny jest od praw i roszczeń osób trzecich, wolny od hipotek i innych praw rzeczowych i nie ma przeszkód do rozporządzania nim. 

Niezbędne formalności

Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługiwało pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości upłynął 20 lipca 2022 r. Wadium, które jest należne do wzniesienia wynosi 50.000,00 zł. Przystępujący do przetargu powinien wcześniej zapoznać się ze stanem faktycznym sprzedawanej nieruchomości. Można zrobić to we własnym zakresie ze stanem prawnym i faktycznym przedmiotu przetargu, w tym z jego parametrami, aktualnym oraz możliwym sposobem zagospodarowania.