Tragedia na drodze: śmiertelny wypadek w miejscowości Basin

Tragedia na drodze: śmiertelny wypadek w miejscowości Basin

W sobotnim świcie w małym miasteczku Basin, które jest częścią gminy Baranów, miała miejsce straszliwa kolizja drogowa. Skutkiem tego tragicznego zdarzenia była śmierć jednej osoby, a dodatkowo hospitalizacja czterech innych uczestników tego nieszczęśliwego incydentu.

Wiadomość o tym wypadku dotarła do nas dzięki czujności jednego z naszych czytelników. Rafał, który przekazał nam informacje, zapewnił, że scena zdarzenia była pełna pojazdów ratunkowych i straży pożarnej, po tym jak samochód uderzył w drzewo na lokalnej drodze.

Kolizja była bardzo poważna. Asystent inspektora Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim, potwierdził nasze informacje, wyjaśniając, że o godzinie 9:34 otrzymali zgłoszenie o wypadku samochodowym. Z raportu wynikało, że pięć osób było uwięzionych wewnątrz pojazdu, a jedna z nich była nieprzytomna.

Na miejsce katastrofy skierowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Grodzisku oraz dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej Baranów i jeden z OSP Izdebno Kościelne. Wsparcie przyszło również od trzech pojazdów operacyjnych: grupy operacyjnej z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, zastępcy komendanta wojewódzkiego z Warszawy oraz oficera operacyjnego w Komendzie Powiatowej PSP. Na miejscu obecni byli również policjanci i kilka zespołów medycznych.