Wręczono nagrody dla pracowników roku Szpitala Zachodniego

Wręczono nagrody dla pracowników roku Szpitala Zachodniego

Ponad tydzień temu, tuż przed Wielkanocą, pracownicy Szpitala Zachodniego otrzymali wyróżnienia. Oczywiście tylko Ci, którzy zdobyli tytuł pracownik roku 2021. Spotkanie i cała uroczystość odbyła się w szpitalu. Podczas wydarzenia obecna była dyrektor placówki, Krystyna Płukis, starosta grodziski, Marek Wieżbicki oraz skarbnik grodziskiej gminy, który reprezentował burmistrza.

Jak przebiegała uroczystość?

Zebranych na uroczystej gali pracowników oraz zaproszonych gości powitała Dyrektor Szpitala – Krystyna Płukis. Jak wygłosił w swoim przemówieniu, wszystkim pracownikom należą się słowa uznania za ich ciężką pracę. Szczególne uznania należą się za pomoc, wielogodzinne dyżury i często pracę ponad siły w czasie trwania pandemii. Pani Dyrektor, przy okazji samej uroczystości, złożyła także wszystkim zebranym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Po wystąpieniu Krystyny Płukis głos zabrali starosta grodziski Marek Wieżbicki, a następnie skarbnik oraz skarbnik gminy Grodzisk Mazowiecki – Piotr Leśniewski. Cała uroczystość przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze i z nieco optymistycznym spojrzeniem na kolejne miesiące. Cieszymy się, że wielu pracowników szpitala zostało docenionych.

Nagrodzeni pracownicy

Wśród nagrodzonych pracowników można znaleźć osoby, które w znaczący sposób przyczyniły się do poprawy jakości i funkcjonowania szpitala. Lista wyróżnionych osób poniżej

Katarzyna Rymuszka – starsza sekretarka sekretariatu dyrektorów,

Anna Felakowska – zastępca pielęgniarki oddziałowej Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii,

Marek Dębowski – zastępca kierownika Działu Technicznego,

Krystyna Machniewska – kierownik Działu Żywienia,

Katarzyna Piotrowska – lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego,

Małgorzata Skarżycka – kierownik Zakładu Mikrobiologii.