Zakup choinki na święta – sprawdź ofertę Nadleśnictwa Grodzisk

Zakup choinki na święta – sprawdź ofertę Nadleśnictwa Grodzisk

Wiele osób już zaczyna rozglądać się za idealnym drzewkiem do upiększenia swojego domu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Niebawem tradycyjne choinki będą dostępne do nabycia w Nadleśnictwie Grodzisk. Warto zauważyć, że ceny mogą być nieco wyższe niż w poprzednim roku, jednak nadal pozostają konkurencyjne.

Wybór między żywą a sztuczną choinką to pytanie, które pojawia się w wielu domach w okresie przedświątecznym. Jak zdecydować, jaka choinka będzie najodpowiedniejsza? Gdzie można ją nabyć w przyzwoitej cenie? Jaki budżet przewidzieć na zakup drzewka?

Leśnicy zachęcają do zakupu naturalnych drzewek bożonarodzeniowych bezpośrednio w nadleśnictwach. Drzewko zakupione od leśnika jest zawsze świeże i żywe. Warto odwiedzić szkółki prowadzone przez leśnictwo, bowiem oferowane tam ceny są zazwyczaj korzystne.

„Nasza sprzedaż choinek utrzymuje się na stabilnym poziomie od wielu lat, rocznie sprzedajemy około 700-800 sztuk” – informuje Tomasz Kałek, rzecznik prasowy Nadleśnictwa Grodzisk.

Niestety, w tym roku choinki mogą być nieco droższe niż zwykle. Powodem takiej zmiany są rosnące koszty paliwa i pracy ludzkiej – tłumaczy Kałek.

Sprzedaż drzewek bożonarodzeniowych w Nadleśnictwie Grodzisk (Porażyn) ruszy już 16 grudnia i potrwa do 22 grudnia. W dni powszednie oferta będzie dostępna od godziny 8 do 15, natomiast w weekendy możliwy jest zakup od godziny 9 do 13.