Zapowiedź otwarcia imponującego centrum handlowego w Grodzisku

Zapowiedź otwarcia imponującego centrum handlowego w Grodzisku

Choć do otwarcia największego centrum handlowego w Grodzisku pozostało niewiele więcej niż tydzień, to już teraz wiemy, że jego inauguracja odbędzie się 13 października. To tego dnia pierwszy raz skomercjalizowany teren powita swoich klientów.

W tym nowo wybudowanym obiekcie zagoszczą ponad 20 punktów handlowych i usługowych różnych marek. Znajdą tam swoje miejsce zarówno sklepy spożywcze, jak i te oferujące produkty elektroniczne, oraz odzieżowe. Nie zabraknie również miejsca dla kosmetyków czy chemii gospodarczej a nawet sprzętu sportowego i artykułów dla zwierząt. Wszystkie te sklepy będą stanowić pełną gamę produktów, odpowiedzią na każde potrzeby konsumentów.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić planowane otwarcie Grodzisk Sfera Park nieco ponad tydzień – mówi Dariusz Wolanin, przedstawiciel inwestora. Dodaje on, że ta inwestycja była projektowana z myślą o spełnieniu wszystkich kluczowych potrzeb zakupowych mieszkańców. Miejsce to ma być nie tylko wygodne, ale ma również pomóc oszczędzić czas, dzięki korzystnej lokalizacji, tuż przy głównym wjeździe do miasta.

Wolanin zaprasza wszystkich mieszkańców Grodziska oraz gości z sąsiednich gmin na uroczyste otwarcie 13 października. Przekonajcie się sami, że w Sfera Park znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, a zakupy w swoich ulubionych sklepach zrobicie w sposób bardzo komfortowy – dodaje.