Zmagania siatkarskie w Kozienicach: pierwsze spotkanie z publicznością w sezonie

Zmagania siatkarskie w Kozienicach: pierwsze spotkanie z publicznością w sezonie

W Kozienicach, a dokładniej na terenie KKS-u, mieszkańcy będą mieli okazję po raz pierwszy w bieżącym sezonie dopingować swoją ulubioną drużynę siatkarską. Sobotni mecz, zaplanowany na 14 października, to spotkanie drugoligowych siatkarzy z KKS-u Kozienice i Spartanami z Grodziska Mazowieckiego. To starcie zapowiada się jako emocjonujące widowisko sportowe w sercu Puszczy Kozienickiej.

Podopieczni trenera Marka Grzelczaka do tego momentu występowali tylko na terenach przeciwników. Wygrane z SMS-em Spała oraz Lechią Tomaszów Mazowiecki dały im pełną pulę punktów w obu rozegranych meczach. Teraz nadszedł czas na stawienie czoła Sparcie, będącej gospodarzem pierwszego spotkania. Ten rywal jest uważany za jednego z głównych kandydatów do zwycięstwa w grupie drugiej ligi, a także potencjalnego uczestnika barażów o prawo gry w PlusLidze. W dwóch dotychczasowych pojedynkach Sparta odniosła dwa triumfy 3:0 (przeciwko Trójce Międzyrzecz Podlaski i MOS-owi Warszawa), co umocniło jej pozycję lidera tabeli. Mimo to, zawodnicy z Kozienic na pewno nie zamierzają poddać się bez walki.

Mecz ten zapowiada się jako rywalizacja dwóch najwyżej sklasyfikowanych drużyn w tabeli. Siatkarze ze Sparty to silny zespół, który na pewno nie ułatwi zadania kozieniczanom. Czekamy na sobotę i emocjonujące spotkanie, do którego gorąco zapraszamy wszystkich kibiców – czytamy w komunikacie KKS-u Kozienice. Dodajmy, że wejście na mecz jest darmowe i odbędzie się w hali KCRiS.