Zaproszenie na imprezę charytatywną na rzecz Katarzyny Szymańskiej w Grodzisku Mazowieckim

Zaproszenie na imprezę charytatywną na rzecz Katarzyny Szymańskiej w Grodzisku Mazowieckim

W nadchodzący dzień, dokładniej mówiąc jutro, o godzinie 12:00 w Hali Sportowej zlokalizowanej przy ulicy Westfala w mieście Grodzisk Mazowiecki, zaplanowano wydarzenie charytatywne. Jest to akcja mająca na celu zebranie funduszy na terapię i rehabilitację Katarzyny Szymańskiej, mieszkanki Grodziska.

Grodziszczanka Katarzyna Szymańska jest 42-letnią kobietą, której największym marzeniem jest możliwość pójścia na spacer z własnymi dziećmi. Niestety, jej pragnienia zostały zniszczone przez diagnozę nowotworu kości o złośliwym charakterze, szpiczaka mnogiego, co skazało ją na życie na wózku inwalidzkim. Jednak po przeprowadzonych seriach chemioterapii, rak został uśpiony, dając Katarzynie możliwość powrotu do pełnej sprawności. Aby ten cel osiągnąć, niezbędna jest intensywna i kosztowna rehabilitacja.

Pragniesz wesprzeć Kasię? Zastanawiasz się jak to zrobić? Wystarczy, że pojawić się w Hali Sportowej przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim, w sobotę 3 lutego o godzinie 12:00, gdzie odbędzie się wspomniane wydarzenie charytatywne z połączone z zbiórką pieniędzy. Organizatorzy planują szereg atrakcji, które zagwarantują, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Najmłodszych uczestników czekają dmuchańce, możliwość namalowania ciekawych wzorów na twarzach oraz warsztaty rękodzielnicze pod okiem doświadczonych instruktorów z „Matka Polka plecie” i „Krepiną i wikliną. Malowane”. Dzieci powinny przygotować się na kreatywne wyzwania manualne!